Neodymové magnety


Neodymové magnety NdFeB jsou směsí neodymu, železa a boru. Neodymové magnety nabízejí nejlepší poměr vlastností a ceny. Tento materiál je v současnosti nejnovějším a nejsilnějším typem magnetu s vynikajícími magnetickými vlastnostmi a vůbec nejvyšší vnitřní energií, jako je remanence a energetická hustota. Magnety uvedeného typu jsou schopny unést více než tisícinásobek vlastní hmotnosti a magnet o velikosti mince udrží železný předmět o hmotnosti cca 10 kg.


Slinované NdFeB magnety Plastomagnety
Neodymové magnety

Slinované NdFeB magnety

Slinované NdFeB magnety jsou vyráběny spékáním ze směsi vzácných zemin Neodym-železo-Bor. Mají nejvyšší energií mezi současnými permanentními magnety a lze je dodávat v mnoha tvarech a rozměrech.

POUŽITÍ: Automobilový průmysl: pro spouštěče, rozdělovače, zapalování, apod. Spotřební elektronika: reproduktorové díly, lineární motory, apod.Plastomagnety

Plastem pojené magnety na bázi Neodym-železo-bor (NdFeB) se vyrábí metodou suchého lisování. Všechny tyto výrobky se následně povrchově upravují, protože tyto materiály jsou náchylné ke korozi. Magnety na bázi NdFeB mají obecně vyšší magnetické vlastnosti než běžné feritové magnety.

POUŽITÍ Elektrotechnika: magnety do reproduktorů, spínací systémy apod.
ISO 9001:2015

Jsme držiteli certifikátu systému managementu kvality ISO9001:2015 v rozsahu služeb prodeje a zajištní laboratorních testů slinovaných NDFeB magnetů, plastem pojených magnetů a feritových magnetů.

Prohlédnout certifikát
ISO9001

Reference

Magnety LH magnet naleznete například v automotive ve vozech těchto značek.

 

Skoda
Skoda
Skoda
Skoda